O mnie

O-mnie

Stosowanie się do reguł ustalonych przez kogoś innego i bezrefleksyjne kroczenie ścieżką głównego nurtu, nie rozwija, lecz ćwiczy w posłuszeństwie. Nauczono nas stawiać siebie w roli bezradnych ofiar, podążających ślepo za autorytetami we wszelkich dziedzinach, a nie za głosem serca i wewnętrznej mądrości. Zapewniono tanią rozrywkę i środki przynoszące chwilową ulgę i zapomnienie, abyśmy mogli wyłączyć myślenie i podążać w narzuconym nam kierunku. Zaszczepiono w nas strach przed wzięciem odpowiedzialności za własne życie i zdrowie. Nikt nie uczy nas jak wierzyć w inteligencję naszego organizmu oraz mądrość, która drzemie w każdym z nas. A wystarczy ją tylko odkryć! Ale do tego potrzebna jest świadomość siebie i odrzucenie raz na jakiś czas naszego ego. To są tylko myśli, a my jesteśmy czymś znacznie większym!

Cześć, mam na imię Sylwia. W pewnym momencie swojego życia otworzyłam szeroko oczy i zauważyłam, że ten piękny i dobry świat nie wygląda tak jak wyglądać by mógł i powinien. A że jestem kobietą głodną życia i wiedzy o nim, dlatego zaczęłam drążyć, dociekać i poszukiwać Świętego Graala. Krnąbrna i nieposłuszna w docieraniu do poznania rzeczywistości nas otaczającej. Świadoma siebie, o otwartym umyśle i sercu, pasjonatka zdrowego stylu życia i naturalnych metod leczenia, których skutków doświadczyłam na sobie. Co jeszcze można o mnie powiedzieć? Z pewnością to, że jestem niepokorna, nieposkromiona i nonkonformistyczna. Chodzę swoimi ścieżkami, a nie utartym szlakiem. Staram się żyć w zgodzie z sobą i słuchać głosu swego serca. Jestem dociekliwa i nie zadowalam się półprawdami. Kocham i doceniam życie, które w momencie utraty zdrowia nie jest już dla mnie niestety tym samym. Dlatego stawiam zdrowie na pierwszym miejscu.

Mój świat nadal ewoluuje, a moja świadomość wzrasta z każdym kolejnym dniem. Zapraszam Cię do tej ekscytującej podróży razem ze mną. Odkryłam i doświadczyłam na sobie wielu skutków wzbijania się na wyższy poziom świadomości zarówno fizycznej- swojego ciała i procesów biochemicznych w nim zachodzących, jak i mentalno – duchowej. Choć życie bywa przewrotne i nieprzewidywalne mamy na nie większy wpływ niż nam się wydaje.

Pragnę zarazić Cię bakcylem świadomości. Jest to najcudowniejsza rzecz na świecie. Nic na świecie nie jest ważniejsze od przebudzenia. Pod każdym względem, w każdej dziedzinie życia.. Posiadając wiedzę, z której bierze się możliwość dokonania wyboru odzyskujemy wolność. Dla mnie to stanowi właśnie wolność- świadome podejmowanie decyzji. Rozgość się zatem na mojej stronie i towarzysz mi w niesamowitej podróży zwanej życiem, ŚWIADOMYM ŻYCIEM na PLANECIE ŚWIADOMOŚCI! Bądź OTWARTY. Nie zamykaj się na nową prawdę, tylko dlatego, że wygodnie ci ze starą. Życie zaczyna się tam, gdzie kończy się przytulna strefa ochronna. Wszystko czego potrzebujesz do szczęścia jest w Tobie <3