Planeta Świadomości
Blog dla ludzi z pasją życia, życia w zdrowiu.

O mnie

O-mnie

Cześć mam na imię Sylwia. Z zawodu jestem politologiem, od wielu lat jednak zgłębiam tajniki meandrów ludzkiego ciała, psyche i duszy. Bliska jest mi praca z ciałem, z traumą, terapia systemowa oraz praca z wewnętrznym dzieckiem. Mnogość procesów, przez które przeszłam i ilość życiowych doświadczeń oraz nabytej wiedzy sprawiły, że jestem absolutnym praktykiem.

Życie zadbało o to w najdrobniejszym szczególe.

Doświadczyłam i towarzyszyłam również w uzdrowieniach ciała z nieuleczalnych, a także śmiertelnych chorób.

Wiedząc, że jest to jak najbardziej możliwe marzę o tym, aby każdy człowiek w nowym świecie, który transformuje się na naszych oczach, z pozycji niegodnej, bezsilnej i bezwartościowej ofiary stanął w pełni swojej mocy i sprawczości. W poczuciu bezwarunkowej godności i wartości, która jest nie do uszczerbienia, stał się potężnym twórcą swojej rzeczywistości,.

Moją misją jest więc, by przywracać ludziom ich samym.

Pomagam uzdrawiać ludzkie życia poprzez wewnętrzną transformację. Jestem jednak tylko towarzyszem, to Ty jesteś absolutnym Mistrzem Swojego Życia. Pokaże Ci jak stać się swoim guru, uzdrowicielem oraz głównym bohaterem swojej rzeczywistości.

Moją intencją jest, by droga przez, którą sama przeszłam nie musiała być dla Ciebie tak długa i wyboista.

Dlatego pomagam ludziom uporządkować ich życia oraz skierować ku własnemu wewnętrznemu światłu i potężnej mocy, która drzemie w każdym człowieku.

Jeśli zdecydujesz się udać się ze mną w tę podróż to przygotuj się na 14-tygodniowy proces intensywnej pracy terapeutycznej na najgłębszych poziomach, w trakcie których wyposażę Cię we wszystkie niezbędne narzędzia, dzięki którym, jeśli zajdzie taka potrzeba, będziesz mógł proces autoterapii kontynuować samodzielnie.

Ponadto lubię pisać wiersze i tworzyć kompozycje muzyczne.

Nie znoszę być niewyspana. Dzień wydaje mi się zawsze piękniejszy, gdy jestem w pełni przytomna.

Żeby wyjść bowiem z gry trzeba się obudzić i świadomie zejść z boiska.

A jak jest u Ciebie?

Czy gra, w którą grasz jeszcze Ci służy czy czujesz, że najwyższy czas się przebudzić i wziąć sprawy w swoje ręce?

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję